Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

اخبار

نامزدهای بهترین‌های سال 94 موسیقی پاپ اعلام شدند
مجله ترانه ماه در دوازدهمین دوره انتخاب بهترین‌های سال موسیقی پاپ ایران، فهرست نامزدهای سال 94 را در 5 گروه اعلام و منتشر کرد. ...بر‌خلاف آنچه پیش‌بینی می‌شد، جریان موسیقی پاپ رسمی ایران در سال 94 هم از رونق چندانی برخوردار نبود و سرمایه‌گذاری‌ها به شدت محدود شده بود تا تعداد آلبوم‌های رسمی منتشر شده به کمترین حد خود در سال‌های اخیر برسد و کیفیت اغلب این آلبوم‌ها هم بسیار پایین بود.

در سال 94 هم بیشتر خواننده‌ها ترجیح دادند تا به بازار داغ تک‌آهنگ روی آورند تا بهتر و بیشتر شنیده شوند؛ ضمن اینکه امسال بازار کنسرت‌های پاپ هم مثل گذشته رونق نداشت و تقریباً بلیت خیلی از سالن‌ها به فروش نمی‌رفت تا بیشترین نفع مالی سهم سایت‌های ویژه "تخفیف" شود!

جای تاسف دارد که طی سالیان اخیر، چرخه‌ی اقتصادی موسیقی پاپ حول محور چند خواننده خاص قرار گرفته و هیچ حمایتی از دیگر جوانان لایق این هنر مردمی، توسط هیچ سازمان و نهاد و فرد مسئولی نمی‌شود تا وقتی ستاره‌ها(!) درجا می‌زنند یا تمایلی به کار جدید نشان نمی‌دهند، به ناگاه کلیت موسیقی پاپ ایران فروکش کند و بخوابد!

البته در آستانه‌ی سال نو باید کمی هم مثبت باشیم و انتشار دو آلبوم راک «با قرص‌ها می‌رقصد» کاوه آفاق و «آخرین تانگو» مهدی باقریان را به فال نیک گرفت.

 

فهرست نامزدهای بهترین های سال 94 موسیقی پاپ از نگاه ترانه ماه

فهرست نامزدهای سال 94 موسیقی پاپ از نگاه مجله ترانه ماه، براساس فعالیت قانونی خوانندگان موسیقی پاپ ایران در یکسال اخیر و حضور رسمی آنها در بازار پاپ تنظیم شده است و طبیعتاً نام خوانندگانی که به مارکت اینترنتی کوچ کردند یا ترجیح می‌دهند که در همین فضا به کار خود ادامه دهند، در این لیست درج نشده است. البته تنها استثنا در این زمینه، رضا صادقی است که ترجیح داد آلبوم مجوزدارش را به شکل اینترنتی به فروش برساند.

نظرسنجی کارشناسی ترانه ماه

نظرسنجی کارشناسی مجله ترانه ماه مثل چند سال اخیر، برپایه آرای سردبیران، نویسندگان و خبرنگاران ارشد خبرگزاری‌ها، روزنامه‌ها، مجلات، سایت‌ها و برنامه‌های موسیقایی شبکه‌های رادیو- تلویزیونی است که می‌تواند یک مرجع مهم و با ارزش در انتخاب و معرفی بهترین‌های سال باشد.

ترانه ماه سال‌هاست از «اهالی موسیقی» که ترجیح می‌دهند به جای هنرمندان شایسته سال به دوستان و همکاران خود رای «بهترین» را بدهند، نظرخواهی نکند؛ چرا که این آرای رفاقتی هرگز قرین به واقعیت نیست.

رای کارشناسی ترانه ماه برپایه نظرات تخصصی «اهالی رسانه» است که عیار این نظرسنجی را عیان می‌کند.

بدترین آلبوم سال

با تحلیل آلبوم‌های رسمی منتشر شده در سال 94 به این نتیجه قطعی رسیدیم تا برای اولین بار، فهرست نامزدهای بدترین آلبوم‌های سال را نیز منتشر کرده و به رای نهایی کارشناسان و مردم بگذاریم.

البته بسیاری از آلبوم‌های خوانندگان تازه‌وارد و کم‌تجربه، از لحاظ کیفی واجد ویژگی عنوان بدترین آلبوم سال هستند، اما واقعاً نمی‌توان به آنها خرده گرفت. لذا در بخش بدترین آلبوم سال، سراغ از چهره‌های مطرح موسیقی پاپ گرفتیم که بر خلاف انتظارات، آلبومی سطحی و نازل را روانه بازارچه [عنوان بازار دیگر بی‌معنی بنظر می‌رسد!] موسیقی پاپ ساخته و حالِ همه‌ی طرفداران خود و دوستداران موسیقی پاپ را گرفته‌اند. ما قصد بی‌احترامی به این دوستان را نداریم و مثل خیلی از رسانه‌های معتبر جهانی، فهرستی از آلبوم‌های سال [و نه خواننده‌ها] را تهیه کردیم که با استانداردهای موسیقی و انتظاری که از آن هنرمند می‌رود، کیلومترها فاصله دارد. پس لطفاً به خود نگیرید!!

آرای مردمی

یکی از جذابیت‌های بهترین‌های سال موسیقی پاپ ایران به آرای هواداران این هنر مردمی برمی‌گردد. نظرسنجی مردمی ترانه ماه برپایه‌ی آرایی است که روی وب‌سایت ترانه ماه به نشانی www.taranehmaah.com ثبت می‌شوند.

به این معنا، اسامی همه‌ی نامزدهای بهترین‌های سال در پنج بخش مذکور روی بخش نظرسنجی سایت ترانه ماه آمده و هر کاربر می‌تواند تنها یکبار به هنرمند یا آلبوم مورد نظر خود رای بدهد.

بهترین قطعه سال

بهترین قطعه پاپ سال 94 تنها با تکیه بر آرای مردمی انتخاب و معرفی می‌شود. از آنجایی که تعداد این قطعات زیاد است، عموم کاربران سایت ترانه ماه می‌توانند در پایان خبر مربوط به انتخاب بهترین قطعه سال، نام تِرک مورد نظر خود را کامنت بگذارند. در پایان ماه فروردین هم این نظرات جمع‌بندی شده و بهترین قطعه سال معرفی می‌شود.

آخرین فرصت رای مردم

آخرین فرصت برای رای مردمی بهترین های موسیقی پاپ ایران در سال 94 روز 31 فروردین ماه 95 است و به این ترتیب، عموم کاربران به مدت یکماه فرصت دارند که به بهترین‌های سال از منظر خود رای بدهند.

در انتظار آرای شما هستیم:

www.taranehmaah.com

-----------------------------------------------------------------------

 

* بهترین آلبوم

آبی (گرشا رضایی)

آخرین تانگو (مهدی باقریان)

از عشق (حمید عسکری)

با قرص‌ها می‌رقصد (کاوه آفاق)

برمی‌گردم (پیام صالحی)

پاییز سال بعد (رستاک حلاج)

تا نفس هست (شهرام شکوهی)

شب بارونی (رضا صادقی)

شبت خوش باد من رفتم (علی تفرشی)

مثل مجسمه (مهدی یراحی)

مخاطب خاص (علی عبدالمالکی)

6 (فرزاد فرزین)

 

* بهترین خواننده

کاوه آفاق

مهدی باقریان

علی تفرشی

رستاک حلاج

گرشا رضایی

شهرام شکوهی

رضا صادقی

پیام صالحی

علی عبدالمالکی

فرزاد فرزین

مهدی یراحی

محسن یگانه

 

* بهترین ترانه‌سرا

کاوه آفاق (با قرص‌ها می‌رقصد)

مهرزاد امیرخانی (برمی‌گردم/ مخاطب خاص)

امین بامشاد (تا نفس هست/ از عشق)

مونا برزویی (مثل مجسمه)

روزبه بمانی (مثل مجسمه)

نرگس جعفری (مخاطب خاص)

رستاک حلاج (پاییز سال بعد)

مریم دلشاد (شب بارونی)

حامد رجبی و مسعود محمدی (6)

یاحا کاشانی (برمی‌گردم)

یغما گلرویی (آخرین تانگو)

علیرضا مرتضی‌قلی (مخاطب خاص)

 

* بهترین آهنگساز

کاوه آفاق (با قرص‌ها می‌رقصد)

علیرضا افشار (6)

علیرضا افکاری (مثل مجسمه)

امیرعلی بهادری (سلام ساده)

گرشا رضایی (آبی)

شهرام شکوهی (تا نفس هست)

رضا صادقی (شب بارونی)

کارن همایونفر (آخرین تانگو)

مهدی یراحی (مثل مجسمه)

محسن یگانه (نگاه من)

 

* بهترین تنظیم‌کننده

اشکان آبرون (شب بارونی/ نگاه من/ 6)

شهاب اکبری (از عشق/ برمی‌گردم)

حامد برادران (برمی‌گردم)

مسعود جهانی (از عشق)

آبان حبیبی (پاییز سال بعد)

کوشان حداد (مثل مجسمه/ از عشق/ برمی‌گردم/ 6)

آرون حسینی (سلام ساده)

معین راهبر (مثل مجسمه/ مخاطب خاص)

حسین کاشانیان (تا نفس هست)

آرمان مهربان (با قرص‌ها می‌رقصد)

هومن نامداری (مثل مجسمه)

کارن همایونفر (آخرین تانگو)

 

* بدترین آلبوم سال

گل بی‌تا (مرتضی پاشایی)

اتاق ساکت (مجتبی کبیری)

بنیامین 94 (بنیامین بهادری)

خاطره‌ها (نریمان)

79 (سعید شهروز)

 

تاریخ درج خبر: 28 اسفند 94

شما هم نظر بدهید

Your IP: 34.238.189.171 شهر: نام و نام خانوادگي:


تهران زهرا
بهترین آلبوم آبی (گرشا رضایی)


همدان صدرا آرین
وایسا: علی عبدالمالکی


قم امیر
1.درکم کن (محسن یگانه) 2. دیوار (محسن یگانه) 3. چقدر دیر (محسن یگانه)


تهران داود مهرگان
درود بر همگی هنرمندان عزیز سرزمینم ایران عزیز, به نظرم کار البوم ابی از بهترینهای امسال بود, یک پکیج کامل هست این البوم که امیدوارم زودتر شرایط کنسرت اقای گرشا رضایی فراهم بشه تا بتونیم از نزدیک شاهد اجرای زیبای ایشون باشیم, بی صبرانه منتظریم, ارزوی سلامتی و پیروزی برای ایشون و همه هنرمندان عزیز کشورم دارم, پاینده باشید.


کرج راحیل زمانی
با سلام،میخواستم چند نکته حضورتون عرض کنم،یکی اینکه در نظرسنجی که اواخر سال گذشته در خصوص بهترین آلبوم پاپ۹۴ گذاشته بودین،بعد از پایان نظرسنجی که تاریخش هم نامشخص بود اسم البوم برنده رو ذکر نکردید،،دوم اینکه در نظرسنجی جدید با بی انصافی اسم آلبوم گل بی تای مرتضی پاشایی رو در لیست بدترین آلبوم های ۹۴آوردید،در صورتیکه آلبوم گل بی تا آلبومی غیر رسمی و مربوط به ده سال قبل مرتضای عزیز می باشد و مرتضی هیچگاه راضی به پخش رسمی این آلبوم نشد چون آهنگهای این آلبوم به نوعی تمرین اولیه برای ایشان محسوب میشد


کرج راحیل
این آلبومی که سال ۹۴ با عنوان پرنده یا گل بی تای ۲در بازار موسیقی مشاهده شد به هیچوجه مورد تایید خانواده ایشان نبوده و فقط ناشی از سودجویی کسانی بود که سعی کردند با بیرحمی از این آب گل آلود ماهی بگیرند و در آستانه سالگرد مرتضای عزیز این آلبوم را با کیفیت نازل و اتودهایی که در اختیار داشتند منتشر کردند و اعتبار هنری مرتضی را زیر سوال بردند،،،لطفا همه موارد را در نظر داشته باشید و همین طوری این آلبوم را در لیست بدترین ها قرار ندید چون این آلبوم مورد تایید طرفداران و خانواده پاشایی نیست
پاسخ مدير سايت: دوست عزیز! شما هم دقیقاً حزف ما را زدید؛ با این تفاوت که کلام شما متعصبانه و توام با پرخاش است. اگر نقد ما را دقیق بخوانید، بهتر درک می کنید که انتقاد ما هم متوجه مرحوم پاشایی نیست. شما و سایر دوستان متعصب آقا مرتضی پاشایی بهتر است اجازه بدهید تا صدای اعتراض به پخش چنین آلبوم بی کیفیتی از این طریق به گوش پخش کنندگان آن برسد.

کرج راحیل زمانی
آلبومی که سال ۹۴ تحت عنوان پرنده یا گل بیتای ۲در بازار موسیقی مشاهده شد به هیچوجه مورد تایید خانواده ایشان نبود و تنها ناشی از سودجویی کسانی بود که سعی کردند ناجوانمردانه از این آب گل آلود ماهی بگیرند و در آستانه سالگرد مرتضای عزیز این آلبوم را با کیفیت نازل و با استفاده از اتودهایی که در اختیار داشتند منتشر کردند و اعتبار هنری مرتضی را زیر سوال بردند.لطفا همه این موارد را در نظر داشته باشید و این آلبوم را در لیست بدترین ها قرار ندهید،هر چند کیفیت این آلبوم قدیمی نسبت به کارهای کنونی بسی بالاترس


کرج امیر علیزاده
سلام... چرا پست انتخاب بهترین آهنگ سال رو اضافه نمی کنید؟
پاسخ مدير سايت: سلام. مرسی از توجه شما. چشم! بزودی...

کرج امیر علیزاده
سلام... ادمین محترم به نظرتون آلبوم دارم میرم مجید خراطها لایق حضور در بین آلبوم های منتخب نبود؟ اگر نه دلایلش رو عرض میکنید؟ مجید خراطها به عنوان یک مولف و کسی که سواد آکادمیک موسیقی دارد اما آلبوم جدیدش در این نظرسنجی جایی ندارد... چرا؟


سمنان سارا همتی
بهترین البوم: 6 بهترین خواننده: فرزاد فرزین بهترین تنطیم کننده: کوشان حداد


قم جواد ارجمندی
پس چرا اسمی از مجید خراطها تو هیچکدوم از بخش ها نیست؟


تهران بهنام بخشی زاد
بهترین تنظیم کننده : آرمان مهربان (با قرص ها می رقصد)


تهران محمد حسین حسینی
بهترین البوم کاوه افاق وبهترین تنظیم کننده ارمان مهربان


بندرعباس میثم گلزاده
پس چرا اسمی از مجید خراطها نیست بنظرم بهترین و قوی ترین البوم امسال بود، هر چند در نظرسنجی نیست


تهران شاهین حسین زاده
آرمان مهربان (با قرص‌ها می‌رقصد) کاوه آفاق (با قرص ها می رقصد)


بوشهر رضا
با سلام، واسه چی آلبوم سلطان احساس مجید خراطها رو تو قسمت بهترین آلبوم سال 94 قرار ندادید؟ همینطور نام مجید خراطها تو قسمت بهترین خواننده سال 94 هم اسمشو نذاشتین؟ *در ضمن آلبوم دارم میرم از مجید خراطها یکی از قوی ترین آلبوم های سال 94 بوده و هست* دلیل قانع کننده بیارید واسه این کارتون ممنون میشم، یا حق
پاسخ مدير سايت: سلام. برخی دوستان این سوال را داشتند. در پاسخ باید گفت که در انتخاب نامزدها، نظر کارشناسی نویسندگان و خبرنگاران مجله لحاظ شده است و طبیعتاً در بخش نظرات مردمی، هواداران یک خواننده می‌توانند از خواننده محبوب خود حمایت کنند؛ اما این بخش «کارشناسی» مخصوص نظرات نویسندگان و کارشناسان موسیقی است. علت پاسخ به شما آقای رضا از شهر بوشهر هم ادب و احترام شما در بیان سوال است.

تهران مسعود
با سلام. بهترين تنظيم كننده آرمان مهربان


تهران زهرامحبی
آلبوم با قرص‌ها می‌رقصد از کاوه آفاق


بابل مهدی شهروی
بهترین خواننده: مهدی یراحی بهترین آلبوم: باقرص‌ها می‌رقصد از کاوه آفاق
پاسخ مدير سايت: دوستان! لطفاً روی صفحه اصلی وب‌سایت و در بخش نظرسنجی، آرای خود را ثبت کنید. درج کامنت روی این خبر هیچ نتیجه‌ای برای هنرمندان محبوب شما ندارد.

بابل مهدی شهروی
بهترین قطعه سال: آهنگ مثل مجسمه از مهدی یراحی
پاسخ مدير سايت: لطفاً نظر خود را روی خبر بهترین قطعه سال کامنت بگذارید. با سپاس

بابل مهدی شهروی
یه سوال: چرا نام مهدی ایوبی یکی از بهترین ترانه‌سراهای سال ۹۴ تو نظرسنجیتون نیست؟ ایشون ترانه‌های متفاوتی رو سرودن مثل تعبیر وارونه رویا و هفته دلتنگی از رضا یزدانی که واقعا باید کلاه از سر برداشت و تعظیم کرد جلوی چنین ترانه‌هایی. خواهش می‌کنم نام ایشونو تو نظر سنجیتون بزارید.
پاسخ مدير سايت: سلام. با نظر شما موافقیم. آقای ایوبی از بهترین ترانه‌سرایان کشور هستند؛ اما معیار این نظرسنجی آلبوم‌های رسمی منتشر شده در سال 94 است. موفق باشید.

تهران زهرامحبی
بهترین خواننده بهترین ترانه سرا و بهترین آهنگساز کاوه آفاق و بهترین تنظیم‌کننده آرمان مهربان


مشهد نیلوفر آبی
باسلام.دست اندرکاران محترم سایت ترانه ماه، به عنوان یکی از دوستداران مرتضای نازنین بر خودم واجب می بینم که بگم قرار گرفتن آلبومی قدیمی از این هنرمند فقید که به اذعان مدیر برنامه و سایر دوستان نزدیکش هرگز راضی به پخش اونها نبوده و با سودجویی در اولین سالگرد پروازش منتشر شده در لیست "بدترین آلبوم سال" غیرمنصفانه و به دور از انصاف و وجدان هست. چراکه مربوط به سال ها پیش و اولین تجربه اندوزی هاست ضمن اینکه اینطور به نظر میرسه که دوستداران این هنرمند توانا به اشتباه نمودار این نظرسنجی رو تقویت کردند.


کامیاران زیبا اسدی
باسلام. به عنوان یکی از دوستداران مرتضای نازنین بر خودم واجب می‌بینم که بگم قرار گرفتن آلبومی قدیمی از این هنرمند فقید که به اذعان مدیر برنامه و سایر دوستان نزدیکش هرگز راضی به پخش اونها نبوده و با سودجویی در اولین سالگرد پروازش منتشر شده در لیست "بدترین آلبوم سال" غیرمنصفانه هست. ضمن اینکه اینطور به نظر میرسه که دوستداران این هنرمند توانا به اشتباه نمودار این نظرسنجی رو تقویت کردند.
پاسخ مدير سايت: سلام. خانم اسدی قبلاً توضیح داده‌ایم و در شماره نوروزی ترانه ماه هم در نقد آلبوم "گل بی‌تا" به این نکته اشاره کردیم که آقا مرتضی در زمان حیات خود هرگز راضی به انتشار این آلبوم نبود. این نظرسنجی، نقدی بر اقدام توزیع‌کننده این آلبوم است؛ نه خواننده آن. آقا مرتضی دوست قدیمی ترانه ماه بود و چند سال قبل اولین مصاحبه رسانه‌ای خود را نیز با این مجله انجام داد. روحش شاد.

اهواز شیرین حسن پور
آلبوم گل بیتای مرتضی پاشایی مربوط به ده سال پیشه که خانواده ایشون هم راضی به پخشش نبودن. ناعادلانس که اونو با آلبوم‌های جدید مقایسه میکنین. اصلا نمیشه اون رو بین آلبوم‌های بد قرار داد. پخش این آلبوم از طرف شرکت یک تخلف بوده است.
پاسخ مدير سايت: سلام. شما و خیلی از هواداران متعصب آقا مرتضی ظاهراً به توضیحات مجله ترانه ماه توجه نمی‌کنید! برای بار چندم توضیح می‌دهیم که ما نیز هم‌نظر با شما هستیم و قرار گرفتن آلبوم «گل بی‌تا» در فهرست بدترین آلبوم سال، اعتراض به تهیه‌کننده و پخش‌کننده این آلبوم است، نه خواننده آن که سال‌ها قبل آنرا تهیه کرده و ترانه ماه هم از مدتها قبل نسبت به انتشار آن، با چاپ گزارش‌هایی اعتراض کرده بود.

شیراز کیانا
بهترین آلبوم فرزاد فرزین 6


شیراز راحیل تمدن
سلام. فکر میکنم واقعا کم لطفی کردید که اقای خراطها را در هیچ یک از بخش های نظرسنجی تان قرار ندادید. ایشون از هر نظر اول و بهترین هستند. پس توصیه میکنم افراد بهتری را برای انتخاب در لیست نظرسنجی قرار بدید. از نظر من البوم دارم میرم استاد خراطها واقعا جای تقدیر داره اما متاسفانه...


گناباد مبینا
بهترین البوم 6 و بهترین خواننده فرزاد فرزین


تهران ملینا محمدی
بهترین ترانه سرا: مهرزاد امیرخانی (برمی گردم/ مخاطب خاص)


مشهد امیرحسین
بهترین تنظیم کننده "حامد برادران" بهترین ترانه سرا "مهرزاد امیرخانی" بهترین آهنگساز "مهدی یراحی" بهترین آلبوم "مثل مجسمه"


بهشهر محمد سحابی
فقط و فقط وسعت صدای ایران علی عبدالمالکی


کرج على آزرده
بهترين آلبوم آخرین تانگو (مهدى باقريان) بهترين ترانه سرا (يغما گلرويي)


تهران سوزان زرکوب
بهترین آلبوم 6 فرزاد فرزین -بهترین خواننده فرزاد فرزین -بهترین آهنگساز علیرضا افشار -بهترین تنظیم کننده کوشان حداد و اشکان آبرون


تهران رعنا اصغری
بهترین ترانه سرا : یاحا کاشانی


تهران aramis
آلبوم 6 فرزاد فرزین معرکه است مخصوصا آهنگ تو فکرتم... فرزاد فرزین خواننده‌ی خیلی قابلیه


کرمانشاه پریا مردای
آلبوم 6، بهترین خواننده فرزاد فرزین، ترانه‌سرا یاحاکاشانی (برمیگردم)


اهواز سایه
مهدی یراحی (مثل مجسمه) فرزاد فرزین 6. یاحا کاشانی (برمی گردم)


مشه سید حسین محمدنیا
آلبوم از عشق...حمید عسکری


رشت unique_m.y
1 . بهت قول میدم (محسن یگانه) 2 . خاطره بازی (محسن یگانه) 3 . چقد دیر (محسن یگانه) خدااااااایی انتخاب اهنگا خیلیییی سخت بود .. مثلا جاده از آلبوم نگاه یکی از بهترین ها بوده و هست اما متاسفاانه باید 3 تا رو انتخاب کرد ..
پاسخ مدير سايت: دوست محترم! لطفاً روی خبر مربوط به انتخاب بهترین قطعه رای خود را درج کنید. http://www.taranehmaah.com/taranehmah/newsdetails?id=194

شیروان مصطفی
سلام توی قسمت بهترین آلبوم، نگاه محسن یگانه رو هم اضافه کنید لطفا 😘
پاسخ مدير سايت: سلام. متاسفانه امکان تغییر وجود ندارد.

esfahan farnoosh oliayee
بهترین آلبوم: برمی‌گردم (پیام صالحی) بهترین خواننده: پیام صالحی بهترین ترانه سرا: یاحا کاشانی (برمی‌گردم) بهترین تنظیم کننده: حامد برادران (برمی‌گردم)
پاسخ مدير سايت: دوست محترم! لطفاً روی خبر مربوط به انتخاب بهترین قطعه رای خود را درج کنید. http://www.taranehmaah.com/taranehmah/newsdetails?id=194

تهران مجتبی بشیری
سلام در تعجبم که چرا در البوما اسمی از البوم محسن یگانه به کار نرفته
پاسخ مدير سايت: سلام. به دفعات توضیح دادیم. لطفاً مطالعه فرمایید.

شهرکرد حامد هادی
بهترین خواننده محسن یگانه . بهترین البوم اول نگاه محسن یگانه بعد البوم 6 فرزاد فرزین


تبریز مینا شیخ نجفی
فرزاد فرزین بهترین خواننده بهترین آلبوم آلبوم 6 بهترین تنظیم کننده کوشان حداد و اشکان آبرون بهترین آهنگساز علیرضا افشار بهترین ترانه سرا حامد رجبی و مسعود محمدی
پاسخ مدير سايت: کاربر محترم؛ لطفاً آرای خود را روی صفحه اصلی وب سایت (سمت چپ؛ بخش نظرسنجی بهترین‌ها) ثبت کنید. درج کامنت روی این خبر تاثیری در انتخاب هنرمند مورد علاقه شما ندارد.

تهران پریا یوسفی
بهترین خواننده:محسن یگانه بهترین آهنگساز:محسن یگانه(نگاه من)


صومعه سرا مهدي ارشادي
بهترين آلبوم: مخاطب خاص بهترين خواننده: علي عبدالمالكي بهترين ترانه سرا: مونا برزويي بهترين آهنكساز: مهدي يراحي بهترين تنظيم كننده:معين راهبر بدترين آلبوم:اتاق ساكت
پاسخ مدير سايت: کاربر محترم؛ لطفاً آرای خود را روی صفحه اصلی وب سایت (سمت چپ؛ بخش نظرسنجی بهترین‌ها) ثبت کنید.

اهواز armin habibi
بهترین خواننده: فرزادفرزین بهترین البوم: شش بهترین تنظیم کننده: کوشان حداد بهترین ترانه سرا: یاحا کاشانی


اراک مهدی جعفری سرشت
بهترین خواننده محسن یگانه بهترین آهنگساز محسن یگانه برای آلبوم نگاه من


اصفهان مونا رضایی
بهترین آلبوم 6 فرزاد فرزین- بهترین خواننده فرزاد فرزین- بهترین ترانه سرا حامد رجبی مسعود محمدی_(6)


کاشان ملیکاخداداد
باسلام به اعضای محترم سایت ترانه ماه! پارسال نظرسنجی مبنی برانتخاب بهترین آلبوم پاپ سال نودوچهارگذاشتید خوب ماهم شرکت کردیم وتالحظه آخرمرتضی پاشایی اول بود... دوهفته ازسال جدیدمیگذره چراهنوزتوسایتتون اعلام نکردیدآلبوم مرتضی اول شده؟ لطفا به غیرازمجله درخودهمین سایت هم اعلام کنید.
پاسخ مدير سايت: سلام. طبق اعلام قبلی نتایج نظرسنجی ترانه ماه، همه ساله در شماره اردیبهشت مجله اعلام می‌شود.

اصفهان Sahar
بهترین خوانــــــــــنــــــــــــده حمـــــــــــــــیـــــــــــد عـــــــــــسکـــــــــــــری😍😍😍😍


تهران سمیه
بهترین خواننده محسن یگانه همیشه بوده و هست و خواهد بود


شیراز رقیه رحیمی
چرا تو بهترین آلبوم اسم نگاه من محسن یگانه نیست؟حتی ترانه های محسن یگانه به بقیه ترانه‌سراها ارجعیت داره و من فقط ترانه‌های ایشون رو قبول دارم ولی متاسفانه شما اسم ایشون رو ننوشتین. من در بخش بهترین ترانه‌سرا به محسن یگانه رای میدم و در بخش بهترین آلبوم "نگاه من" محسـن یگـانه رو انتخاب میکنم... امیدوارم به نظر مخاطب‌ها احترام بزارین
پاسخ مدير سايت: اول سلام خانم رقیه رحیمی از شیراز. ما به نظر شما مخاطب محترم احترام گذاشتیم و کامنت شما را تایید کردیم. امیدوارم شما هم به نظر کارشناسان مجله ترانه ماه احترام بگذارید. ما بر خلاف شما طرفدار خواننده خاصی نیستیم که هر وقت کاری منتشر کرد، مهر بهترین روی آن بزنیم.

خمین میثم کرمی
واقعا چرا نباید اسمی از استاد مجید خراطها و اثرشون باشه، در حالی که به نظرم از بهترین و قویترین آلبوم‌های سال۹۴ به حساب میاد.
پاسخ مدير سايت: سلام. پاسخ شما هم عین مخاطب قبلی است که طرفدار آقای یگانه بودند.

تهران محمد حسین محمدی
بهترین خواننده و آهنگساز: محسن یگانه


بابل متین لاسمی
آلبوم مخاطب خاص علی عبدالمالکی حرف زیادی برای گفتن نداشت و بیشتر ترانه ها سطحی و ضعیف بودند. تا یک سال پیش 70 درصد آهنگ هایی که گوش میدادم از علی آقا بود و خیال میکردم از ترانه های خوبی استفاده میکنه اما الان که بعد شنیداریم وسیع تر شده به این نتیجه رسیدم خیلی با خواننده های دیگه (از نظر انتخاب ترانه) فاصله داره. اگه الان طرفدارش هستم فقط به خاطر اخلاق، صدا و چند فاکتور دیگه ست. علی عبدالمالکی یکی از بهترین خواننده ها از لحاظ اجرای زنده ست و حیفه که به خاطر متن ترانه ها از تعداد طرفداراش کم بشه.


شوشتر ندا دیلمی
بهترین آلبوم مثل مجسمه مهدی یراحی، بهترین آهنگساز مهدی یراحی، بهترین ترانه سرا مونا برزویی، بهترین تنظیم کننده آرون حسینی
پاسخ مدير سايت: سلام. لطفا رای خود را روی صفحه اصلی وب سایت، سمت چپ، ستون نظرسنجی بهترین‌ها ثبت کنید.

شیراز a.e
سلام. از نظر من بهترین البوم: 6 بهترین ترانه سرا: مونا برزویی، بهترین تنظیم کننده: کوشان حداد، بهترین اهنگساز: امیرعلی بهادری، بهترین خواننده: مهدی یراحی، بهترین قطعه سال: اشک و بارون


لاهیجان Mohammad Babagoli
آلبوم مخاطب خاص عبدالمالکی. بهترین خواننده محسن یگانه. بهترین ترانه سرا مهرزاد امیرخانی. بهترین آهنگساز محسن یگانه (نگاه). بهترین تنظیم کننده حامد برادران (برمیگردم). گل بیتا (مرتضی پاشایی)


تهران بهرام برادري
6 (فرزاد فرزین) فرزاد فرزين ياحا كاشاني (برمي گردم) عليرضا افشار (6) آبان حبيبي (پاييز سال بعد) بنيامين 94 (بنيامين بهادري)


تهران هانا رستمی
بهترین آلبوم:6 بهترین خواننده:فرزاد فرزین بهترین ترانه سرا:یاحا کاشانی بهترین تنظیم کننده:کوشان حداد بهترین آهنگساز:علیرضا افشار


تبریز فائقه
سلام و تشکر از سایت بابث ارائه نظرسنجی، خواستم بگم نظر سنجی که مربوط به بهترینای سال 94 بوده، طبق محدوده زمانی مشخص (تا 31 فروردین) به پایان رسیده اما هنوز با توجه به نهایی شدن آرا، نتایج رو اعلام نکردین، سپاسگزار.
پاسخ مدير سايت: سلام. قابل توجه شما و برخی دیگر از کاربرانمحترم سایت ترانه ماه که سوال مشابهی داشتند: یکی دو روز مهلت بیشتری برای مخاطبان قائل شدیم تا آرای خود را به ثبت برسانند. ضمناً نتایج نظرسنجی در شماره بعدی مجله ترانه ماه منتشر خواهد شد؛ نه روی سایت. موفق باشید.

کرمانشاه مهرسان
مگه نظرسنجی تا 31 فروردین نبود ولی هنوز ادامه داره چرا؟تمامی حقوق این پایگاه محفوظ و متعلق به مجله ترانه ماه می باشد
هرگونه نسخه برداری از اطلاعات این پایگاه فقط با ذکر منبع مجاز بوده و متخلفان تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت

All rights reserved. Copyright © 2014 by TARANEH MAAH Magazine