Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

اخبار

رحمان اتفاق خوبی برای حالِ امروزی موسیقی پاپ ایران است
«رحمان» همان خوانند‌ه‌ی معروف اهل استان گلستان که با صدای پُرقدرت خود، یکی از بهترین‌ها روی استیج پاپ است، با اولین آلبوم رسمی خود به بازار موسیقی خواهد آمد. ...حضور رسمی رحمان در بازار موسیقی پاپ باعث می‌شود تا پس از مدتها، چهره‌ای جدید اما آشنا به رقابت در عرصه‌ی انحصاری شده‌ی پاپ ایران بپردازد.

طبق برنامه‌ریزی قبلی، قرار بود که آلبوم «یه عاشق» رحمان در نیمه‌ی اسفند 94 منتشر شود؛ اما تیم هنری آلبوم در آخرین لحظه تصمیم گرفت تا ضمن تغییراتی چند در ارنج قطعات و به روز کردن تنظیم‌ها و اضافه نمودن دو تِرک جدید، زمان انتشار این آلبوم شنیدنی را به بهار 95 موکول نماید.

مدوید لطیفی آهنگساز چیره‌دست موسیقی پاپ ایران، نقشی محوری در این آلبوم دارد و به یک معنا Producer «یه عاشق» است. اکثر ملودی‌های این آلبوم از ساخته‌های مدوید است و پدرام کشتکار و کامران رسول‌زاده نیز هر کدام یک تِرک آلبوم را آهنگسازی کرده‌اند.

ترانه‌های «یه عاشق» هم از سروده‌های علیرضا حسینی، حسین غیاثی، حامد رجبی و مسعود محمدی بوده است.

تیم تنظیم این آلبوم هم متشکل از مهران خلیلی، علی راد، سعید رضایی و حامد حسینی است. ضمن اینکه میکس و مسترینگ قطعات آلبوم هم توسط میلاد فرهودی و مهیار رحیمی انجام شده است.

فضای اکثر قطعات آلبوم «یه عاشق» همانطور که از نام آن برمی‌آید، عاشقانه است و یکی دو قطعه اجتماعی هم در آن گنجانده شده است.

مدوید لطیفی درباره‌ی چگونگی حضور رحمان در عرصه‌ی رسمی موسیقی پاپ می‌گوید: «بیشتر فکوس ما روی توانایی خواندن رحمان است و معتقدم که با انتشار آلبوم او، اتفاق جدیدی در موسیقی پاپ ایران رخ می‌دهد. استیج رحمان فوق‌العاده است و اجراهای زنده‌اش در آن مسابقه استعدادیابی هم نشان داد که او می‌تواند اتفاق خوبی برای حالِ امروزی موسیقی پاپ ما باشد.»

وی که رهبر ارکستر رحمان نیز هست، درخصوص برنامه‌های آتی این خواننده اظهار داشت: «برای کنسرت‌های بزرگ رحمان برنامه‌ریزی کردیم و پس از انتشار آلبوم «یه عاشق»، اجراهای زنده او آغاز خواهد شد. گروه ما هم متشکل از بهرنگ مصطفایی (درامز)، مهدی قلی‌زاده (پرکاشن)، عرفان پُرکوه (فلوت)، مجتبی کشاورز (گیتار بیس) و فرزاد صفری (ساکسوفون) است.»

 

 

 

تاریخ درج خبر: 4 فروردین 95

شما هم نظر بدهید

Your IP: 54.227.76.35 شهر: نام و نام خانوادگي:تمامی حقوق این پایگاه محفوظ و متعلق به مجله ترانه ماه می باشد
هرگونه نسخه برداری از اطلاعات این پایگاه فقط با ذکر منبع مجاز بوده و متخلفان تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت

All rights reserved. Copyright © 2014 by TARANEH MAAH Magazine